Важливе для гравців

Рекомендована послідовність проведення матчів ліги на прикладі двох гравців:

 1. Узгодити зручний для обидвох гравців час проведення матчу. Контактну інформацію (телефон та email) гравців свого дивізіону кожен учасник отримає на email, вказаний під час реєстрації. Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо ознайомитись з 6 розділом “Walkower” чинних правил ліги: http://www.squash-liga.com.ua/rules/
 2. Під час гендікапу, який відбувається в клубі щовівторка з 19:00 до 21:00 і сквош тайму – щоп’ятниці з 19:00 до 21:00 матчі ліги не проводяться.
 3. Забронювати 30хв оренди корту. Це безкоштовний час і в середньому його достатньо щоб провести один матч.
 4. Якщо необхідна присутність судді під час матчу, то потрібно повідомити про це мінімум за 24 години до запланованого матчу. Це можна зробити зателефонувавши або написавши у вайбер за номером +38(099) 111 74 20 (УВАГА!!! Номер телефону змінено)
  • Список суддів клубу:
   – Максименко Ірина (головний суддя ліги)
   – Литвин Андріан
   – Афоніна Марія
   – Бессарабов Василь
 5. Провести матч. Нагадуємо, що матчі проводяться за правилом best of 5 games , тобто матч завершується як тільки один з гравців виграє три гри з п’яти можливих.
 6. Подати результати матчу організаторам ліги. Якщо матч проводиться із суддею, то він сам зафіксує результат.  Якщо ж гравці самостійно забезпечують суддівство, то вони самостійно подають результати. Це можна зробити наступним чином:
  • скористатись  facebook месенджером: http://m.me/SquashLigaUA
  • подати результат написавши у вайбер за номером +38(099) 111 74 20 (УВАГА!!! Номер телефону змінено)
 7. Всі результати будуть доступні на сайті ліги.
 8. Клієнтам клубу в яких від’ємний баланс на клубній картці може бути обмежено доступ до послуг клубу.
 9. Якщо виникатимуть питання, користуйтесь формою зворотного зв’язку на сайті, пишіть у facebook чи звертайтесь  безпосередньо до тренерів клубу “СКВОШ ЦЕНТР”.