Список учасників

Учасники  Дивізіони  
  1.  Komarechko Ruslan
  2.  Serant Marjan
  3. Барсук Віталій
  4. Бессарабов Василь
  5. Біляєв Остап
  6. Бурин Василь
  7. Воськало Володимир
  8. Волос Максим
  9. Гасин Григорій
  10. Годісь Андрій
  11. Голуб Роман
  12. Гербіш Олена
  13. Завінський Ростислав
  14.  Клюс Володимир
  15. Кованда Василь
  16. Котур Сергій
  17. Кравс Юрій
  18. Крехтюк Ігор
  19. Крупчук  Володимир
  20. Ломіковський Юра
  21. Лукасевич Володимир
  22. Лушпак Максим
  23. Лушпак Степан
  24. Максименко Ірина
  25. Мендзебровський Валентин
  26. Миць Андрій
  27. Монастирський Володимир
  28. Москаль Дмитро
  29. Наконечний Юрій Ігорович
  30. Наконечний Юрій Богданович
  31. Нижник Роман
  32. Новак Ігор
  33. Оленчук Андрій
  34. Приймак Юрій
  35. Семерак Максим
  36. Середович Юрій
  37. Середюк Олексій
  38. Серчинський Маркіян
  39. Сивуляк Назар
  40. Сидорський Sergio
  41. Стьопкін Сергій
  42. Стьопкін Євген
  43. Сухій Андрій
  44. Тимчук Іван
  45. Ткач Андрій
  46. Томенчук Михайло
  47. Труш Тарас
  48. Федина Максим
  49. Хомечко Роман
  50. Шеремет Михайло
  51. Шнейдер Дмитрий
  52. Янюк Олександр
  Premier 
1.  Крехтюк Ігор
2.  Бессарабов Василь
3.  Нижник Роман
4.  Завінський Ростислав
5.  Воськало Володимир
6.  Стьопкін Євген
Дивізіон 1
1.  Шеремет Михайло
2.  Барсук Віталій
3.  Семерак Максим
4.  Мендзебровський Валентин
5.  Томенчук Михайло
6.  Середович Юрій
7.  Біляєв Остап
Дивізіон 2
1.  Ломіковський Юра
2.  Годісь Андрій
3.  Федина Максим
4.  Стьопкін Сергій
5.  Янюк Олександр
6.   Гасин Григорій
7.  Серчинський Маркіян
Дивізіон 3
1.  Волос Максим
2.  Оленчук Андрій
3.  Миць Андрій
4.  Лукасевич Володимир
5.  Сидорський Sergio
6.  Шнейдер Дмитрий
7.  Максименко Ірина
Дивізіон 4
1.  Монастирський Володимир
2.  Ткач Андрій
3.  Клюс Володимир
4.  Komarechko Ruslan
5.  Новак Ігор
6.  Наконечний Юрій Ігорович
Дивізіон 5
1.  Кованда Василь
2.  Сивуляк Назар
3.  Москаль Дмитро
4.  Бурин Василь
5. Лушпак Максим
6. Приймак Юрій
7.  Кравс Юрій
Дивізіон 6
1.  Serant Marjan
2.  Гербіш Олена
3.  Крупчук Володимир
4.  Наконечний Юрій Богданович
5.  Лушпак Степан
6.  Тимчук Іван
Дивізіон 7
1.  Голуб Роман
2.  Котур Сергій
3.  Труш Тарас
4.  Середюк Олексій
5.  Сухій Андрій
6.  Хомечко Роман
Учасники Дивізіони  
  1. Marjan Serant
  2. Барсук Віталій
  3. Бессарабов Василь
  4. Біляєв Остап
  5. Біляєв Павло
  6. Бурин Василь
  7. Вознюк Олексій
  8. Волос Максим
  9. Воськало Володимир
  10. Гарайда Наталія
  11. Гасин Григорій
  12. Гербіш Олена
  13. Голуб Роман
  14. Голуб’як Володимир
  15. Григорьєв Михайло
  16. Довгий Любомир
  17. Завінський Ростислав
  18. Карвацький Ярослав
  19. Карташев Владимир
  20. Качан Катерина
  21. Клюс Володимир
  22. Книш Іван
  23. Кованда Василь
  24. Котур Сергій
  25. Кравс Юрій
  26. Крехтюк Ігор
  27. Крупська Олександра
  28. Лисюк Орест
  29. Литвин Андріан
  30. Лушпак Максим
  31. Лушпак Степан
  32. Максименко Ірина
  33. Мацькiв Олег
  34. Мендзебровський Валентин
  35. Михайлишин Юра
  36. Миць Андрій
  37. Монастирський Володимир
  38. Наконечний Юрій
  39. Наконечний Юрій Богданович
  40. Нижник Роман
  41. Новак Ігор
  42. Носач Інесса
  43. Остяк Назар
  44. Семерак Максим
  45. Сенько Микола
  46. Сенюк Любомир
  47. Середович Юра
  48. Середюк Олексій
  49. Серчинський Маркіян
  50. Сивуляк Назар
  51. Стьопкін Сергій
  52. Стьопкін Жека
  53. Сухій Андрій
  54. Ткач Андрій
  55. Томенчук Михайло
  56. Труш Тарас
  57. Федина Максим
  58. Ціолковський Степан
  59. Шеремет Михайло
  60. Шнейдер Дмитрий
  61. Янюк Олександр
Premier
1.  Бессарабов Василь
2.  Крехтюк Ігор
3.  Стьопкін Жека
4.  Нижник Роман
5.  Шеремет Михайло
6.  Барсук Віталій
7.  Книш Іван

Дивізіон 1
1.  Воськало Володимир
2.  Завінський Ростислав
3.  Середович Юра
4.  Семерак Максим
5.  Томенчук Михайло
6.  Федина Максим
7.  Вознюк Олексій
Дивізіон 2
1.  Біляєв Остап
2.  Мендзебровський Валентин
3.  Шнейдер Дмитрий
4.  Максименко Ірина
5.  Стьопкін Сергій
6.  Гасин Григорій
7.  Качан Катерина

Дивізіон 3
1.  Серчинський Маркіян
2.  Янюк Олександр
3.  Довгий Любомир
4.  Михайлишин Юра
5.  Волос Максим
6.  Ткач Андрій
7.  Клюс Володимир

Дивізіон 4
1.  Сенюк Любомир
2.  Кравс Юрій
3.  Монастирський Володимир
4.  Миць Андрій
5.  Литвин Андріан
6.  Григорьєв Михайло
7.  Гарайда Наталія

Дивізіон 5
1. Кованда Василь
2. Marjan Serant
3. Сивуляк Назар
4. Наконечний Юрій Ігорович
5. Лушпак Степан
6. Голуб’як Володимир
7. Мацькiв Олег

Дивізіон 6
1.  Лушпак Максим
2.  Котур Сергій
3.  Середюк Олексій
4.  Гербіш Олена
5.  Лисюк Орест
6.  Ціолковський Степан

Дивізіон 7
1.  Наконечний Юрій Богданович
2.  Остяк Назар
3.  Новак Ігор
4.  Сухій Андрій
5.  Труш Тарас
6.  Бурин Василь
7. Голуб Роман

Дивізіон 8
1.  Карвацький Ярослав
2.  Крупська Олександра
3.  Сенько Микола
4.  Носач Інесса
5.  Карташев Владимир
6.  Біляєв Павло

 

Учасники Дивізіони  
  1. Біляєв Остап
  2. Барсук Віталій
  3. Берездецький Андрій
  4. Бессарабов Василь
  5. Бессарабов Анатолій
  6. Борщук Тарас
  7. Буга Ігор
  8. Булига Олег
  9. Вознюк Олексій
  10. Воськало Володимир
  11. Галазика Андрій
  12. Гарайда Наталя
  13. Гасин Григорій
  14. Гера Тарас
  15. Гербіш Олена
  16. Голуб’як Володимир
  17. Григорьєв Михайло
  18. Довгий Любомир
  19. Завінський Ростислав
  20. Зварнюк Дмитро
  21. Кіндзер Маркіян
  22. Карташев Володимир
  23. Качан Катерина
  24. Клюс Володимир
  25. Книш Іван
  26. Колобочок Ромко
  27. Коник Христя
  28. Комаречко Данило
  29. Коропецький Андрій М.
  30. Коропецький Андрій С.
  31. Кравс Юрій
  32. Крехтюк Ігор
  33. Крупник Роман
  34. Крупський Олександр
  35. Лисюк Орест
  36. Литвин Андріан
  37. Липак Ігор
  38. Лукасевич Володимир
  39. Лушпак Максим
  40. Максименко Ірина
  41. Максименко Олександр
  42. Мариняк Ростислав
  43. Мацьків Олег
  44. Михайлишин Юра
  45. Миць Андрій
  46. Монастирський Володимир
  47. Наконечний Юрій І.
  48. Нижник Роман
  49. Новак Ігор
  50. Носач Інесса
  51. Пірус Олег
  52. Семерак Максим
  53. Сенько Микола
  54. Сенюк Любомир
  55. Середович Юра
  56. Середюк Олексій
  57. Серчинський Маркіян
  58. Скляров Влад
  59. Соколовська Іра
  60. Столярчук Артем
  61. Стьопкін Сергій
  62. Сухій Андрій
  63. Сухій Степан
  64. Тимчук Іван
  65. Ткач Андрій
  66. Томенчук Михайло
  67. Труш Тарас
  68. Чура Анна
  69. Шв’яга Маркіян
  70. Шнейдер Дмитро
  71. Шнейдер Женя
  72. Шнейдер Сеня
Premier
1.  Бессарабов Василь
2.  Нижник Роман
3.  Воськало Володимир
4.  Середович Юра
5.  Крехтюк Ігор
6.  Книш Іван
7.  Скляров ВладДивізіон 1
1.  Барсук Віталій
2.  Завінський Ростислав
3.  Семерак Максим
4.  Томенчук Михайло
5.  Біляєв Остап
6.  Стьопкін Сергій
7.  Вознюк ОлексійДивізіон 2
1.  Гасин Григорій
2.  Шнейдер Дмитро
3.  Серчинський Маркіян
4.  Качан Катерина
5.  Михайлишин Юра
6.  Довгий Любомир
7.  Зварнюк ДмитроДивізіон 3
1.  Максименко Ірина
2.  Ткач Андрій
3.  Клюс Володимир
4.  Литвин Андріан
5.  Лукасевич Володимир
6.  Сенюк ЛюбомирДивізіон 4
1.  Миць Андрій
2.  Монастирський Володимир
3.  Кравс Юрій
4.  Голуб’як Володимир
5.  Лисюк Орест
6.  Колобочок Ромко

Дивізіон 5
1.  Наконечний Юрій І.
2.  Лушпак Максим
3.  Гарайда Наталя
4.  Григорьєв Михайло
5.  Мацьків Олег
6.  Берездецький Андрій
7.  Галазика Андрій

Дивізіон 6
1.  Середюк Олексій
2.  Сухій Андрій
3.  Труш Тарас
4.  Коник Христя
5.  Коропецький Андрій М.
6.  Гера Тарас
7.  Буга Ігор

Дивізіон 7
1. Гербіш Олена
2.  Сенько Микола
3. Тимчук Іван
4.  Карташев Володимир
5.  Мариняк Ростислав
6.  Коропецький Андрій С.

Дивізіон 8
1.  Новак Ігор
2.  Борщук Тарас
3. Соколовська Іра
4.  Шв’яга Маркіян
5.  Столярчук Артем
6.  Сухій Степан
7.  Чура Анна

Дивізіон 9
1. Носач Інесса
2. Пірус Олег
3. Кіндзер Маркіян
4. Липак Ігор
5. Крупник Роман
6. Булига Олег

Kids
1.  Шнейдер Сеня
2. Шнейдер Женя
3. Максименко Олександр
4. Бессарабов Анатолій
5. Крупський Олександр
6.  Комаречко Данило

Учасники  Дивізіони  
  1. Барсук Віталій
  2. Бессарабов Василь
  3. Біляєв Павло
  4. Біляєв Остап
  5. Борщук Тарас
  6. Булда В’ячеслав
  7. Булига Олег
  8. Воробець Тарас
  9. Воськало Володимир
  10. Гера Тарас
  11. Голуб’як Володимир
  12. Григорьєв Михайло
  13. Дубченко Михайло
  14. Завінський Ростислав
  15. Канюка Андрій
  16. Карташев Володимир
  17. Кіндзер Маркіян
  18. Клюс Володимир
  19. Книш Іван
  20. Кравс Юра
  21. Крехтюк Ігор
  22. Лисюк Орест
  23. Лушпак Степан
  24. Лушпак Максим
  25. Максименко Ірина
  26. Мацьків Олег
  27. Михайлишин Юрій
  28. Миць Андрій
  29. Монастирський Володимир
  30. Наконечний Юрій
  31. Носач Інесса
  32. Оленчук Андрій
  33. Острижко Максим
  34. Піх Андрій
  35. Польщікова Анжеліка
  36. Сагнай Андріан
  37. Семерак Максим
  38. Сенюк Любомир
  39. Середюк Олексій
  40. Середович Юра
  41. Сидорський Серж
  42. Соколовська Ірина
  43. Стьопкін Жека
  44. Стьопкін Сергій
  45. Тимчук Іван
  46. Ткач Андрій
  47. Труш Тарас
  48. Федина Максим
  49. Шеремет Михайло
  50. Яременко Ярослав
Premier
1. Бессарабов Василь
2. Книш Іван
3. Крехтюк Ігор
4. Завінський Ростислав
5. Середович Юра
6. Воськало ВолодимирDivision 1
1. Біляєв Остап
2. Барсук Віталій
3. Семерак Максим
4. Стьопкін Сергій
5. Михайлишин Юрій
6. Стьопкін Жека
7. Шеремет МихайлоDivision 2
1. Федина Максим
2. Сенюк Любомир
3. Кравс Юра
4. Максименко Ірина
5. Ткач Андрій
6. Клюс Володимир
7. Голуб’як ВолодимирDivision 3
1. Лушпак Максим
2. Миць Андрій
3. Монастирський Володимир
4. Мацьків Олег
5. Лисюк Орест
6. Сидорський СержDivision 4
1. Карташев Володимир
2. Тимчук Іван
3. Середюк Олексій
4. Наконечний Юрій І
5. Оленчук Андрій
6. Труш Тарас

Division 5
1. Соколовська Ірина
2. Григорьєв Михайло
3. Борщук Тарас
4. Кіндзер Маркіян
5. Біляєв Павло
6. Лушпак Степан

Division 6
1. Воробець Тарас
2. Булига Олег
3. Канюка Андрій
4. Гера Тарас
5. Яременко Ярослав
6. Булда В’ячеслав

Division 7
1. Носач Інесса
2. Дубченко Михайло
3. Піх Андрій
4. Острижко Максим
5. Польщікова Анжеліка
6. Сагнай Андріан

Учасники  Дивізіони  
  1. Boyce Scott
  2. Афоніна Марія
  3. Барсук Віталій
  4. Батршин Олексій
  5. Батршина Мар’яна
  6. Бессарабов Василь
  7. Біляєв Павло
  8. Біляєв Остап
  9. Біскуп Любомир
  10. Борщук Тарас
  11. Волос Макс
  12. Воськало Володимир
  13. Вулига Олег
  14. Гасин Григорій
  15. Гера Тарас
  16. Дубченко Михайло
  17. Жураківський Сергій
  18. Завінський Ростислав
  19. Задорожна Оля
  20. Зербіно Анастасія
  21. Карташев Володимир
  22. Качан Дарія
  23. Качан Катерина
  24. Кіндзер Маркіян
  25. Клюс Володимир
  26. Книш Іван
  27. Колобочок Ромко
  28. Кравс Юрій
  29. Крехтюк Ігор
  30. Крупа Тарас
  31. Куриляк Максим
  32. Кушнір Олег
  33. Лисюк Орест
  34. Литвин Андріан
  35. Луцюк Алексей
  36. Лушпак Максим
  37. Лушпак Степан
  38. Максименко Іра
  39. Мацьків Олег
  40. Микитюк Андрій
  41. Михайлишин Юра
  42. Миць Андрій
  43. Наконечний Юрій
  44. Нижник Роман
  45. Носач Інесса
  46. Обуховский Кирил
  47. Оленчук Андрій
  48. Острижко Максим
  49. Пірус Олег
  50. Піх Андрій
  51. Плєсков Олександр
  52. Польщікова Анджеліка
  53. Продивус Назар
  54. Реверчук Любомир
  55. Семерак Максим
  56. Сенюк Любомир
  57. Середович Юрій
  58. Сидорський Сергій
  59. Стьопкін Сергій
  60. Тимчук Іван
  61. Томенчук Михайло
  62. Фанг Влад
  63. Федина Максим
  64. Шеремет Михайло
  65. Шнейдер Дмитро
  66. Яременко Ярослав
 Premier
1. Бессарабов Василь
2. Книш Іван
3. Завінський Ростислав
4. Барсук Віталій
5. Біляєв Остап
6. Крехтюк Ігор
7. Нижник РоманDivision 1
1. Воськало Володимир
2. Середович Юрій
3. Семерак Максим
4. Максименко Іра
5. Федина Максим
6. Михайлишин ЮраDivision 2 
1. Стьопкін Сергій
2. Томенчук Михайло
3. Шеремет Михайло
4. Кравс Юрій
5. Гасин Григорій
6. Качан КатеринаDivision 3 
1. Шнейдер Дмитро
2. Лушпак Максим
3. Сенюк Любомир
4. Мацьків Олег
5. Литвин Андріан
6. Сидорський Сергій
7. Луцюк ОлексійDivision 4 
1. Клюс Володимир
2. Волос Макс
3. Тимчук Іван
4. Оленчук Андрій
5. Карташев Володимир
6. Батршин Олексій
7. Куриляк Максим

Division 5 
1. Миць Андрій
2. Наконечний Юрій
3. Лисюк Орест
4. Борщук Тарас
5. Біляєв Павло
6. Колобочок Ромко
7. Кіндзер Маркіян

Division 6 
1. Лушпак Степан
2. Гера Тарас
3. Крупа Тарас
4. Реверчук Любомир
5. Афоніна Марія
6. Boyce Scott

Division 7 
1. Булига Олег
2. Яременко Ярослав
3. Острижко Максим
4. Дубченко Михайло
5. Піх Андрій
6. Плєсков Олександр
7. Біскуп Любомир

Division 8 
1. Пірус Олег
2. Микитюк Андрій
3. Кушнір Олег
4. Жураківський Сергій
5. Обуховский Кирил
6. Фанг Влад
7. Продивус Назар

Lady
1. Носач Інесса
2. Польщікова Анджеліка
3. Задорожна Оля
4. Батршина Мар’яна
5. Качан Дарія
6. Зербіно Анастасія

Учасники  Дивізіони  
  1. Hassan Aly
  2. Афоніна Марія
  3. Барсук Віталій
  4. Батршин Олексій
  5. Батршина Маряна
  6. Бессарабов Василь
  7. Біляєв Остап
  8. Біляєв Павло
  9. Вальчук Олександр
  10. Волос Макс
  11. Воськало Володимир
  12. Гасин Григорій
  13. Гера Тарас
  14. Голуб’як Володимир
  15. Групський Роман
  16. Дубченко Михайло
  17. Жураківський Сергій
  18. Завінський Ростислав
  19. Задорожна Ольга
  20. Зербіно Анастасія
  21. Карташев Володимир
  22. Качан Катерина
  23. Качан Дарія
  24. Кіндзер Маркіян
  25. Комаречко Данило
  26. Кравс Юрій
  27. Крехтюк Ігор
  28. Крив’як Петро
  29. Куриляк Максим
  30. Куриляк Данило
  31. Кушнір Олег
  32. Литвин Андріан
  33. Максименко Ірина
  34. Максименко Олександр
  35. Максимець Назар
  36. Мацьків Олег
  37. Микитюк Андрій
  38. Михайлишин Юра
  39. Миць Андрій
  40. Москаль Дмитро
  41. Наконечний Юрій
  42. Обуховский Кирил
  43. Оленчук Андрій
  44. Пірус Олег
  45. Пірус Захар
  46. Пірус Остап
  47. Піх Андрій
  48. Плєсков Олександр
  49. Реверчук Любомир
  50. Семерак Максим
  51. Сенюк Любомир
  52. Середович Юрій
  53. Середюк Олексій
  54. Сидорський Сергій
  55. Струк Тарас
  56. Стьопкін Жека
  57. Сухій Андрій
  58. Томенчук Михайло
  59. Труш Тарас
  60. Тхір Назар
  61. Федечко Юрій
  62. Чад Каріна
  63. Шеремет Михайло
  64. Шнейдер Дмитро
  65. Яворський Адріан
  66. Яременко Ярослав
Premier
1) Бессарабов Василь
2) Середович Юрій
3) Завінський Ростислав
4) Крехтюк Ігор
5) Семерак Максим
6) Hassan AlyDivision 1
1) Барсук Віталій
2) Воськало Володимир
3) Біляєв Остап
4) Михайлишин Юра
5) Кравс Юрій
6) Шеремет Михайло
7) Стьопкін ЖекаDivision 2
1) Максименко Ірина
2) Томенчук Михайло
3) Гасин Григорій
4) Качан Катерина
5) Шнейдер Дмитро
6) Литвин Андріан
7) Батршин ОлексійDivision 3
1) Сенюк Любомир
2) Мацьків Олег
3) Голуб’як Володимир
4) Оленчук Андрій
5) Куриляк Максим
6) Максимець НазарDivision 4
1) Наконечний Юрій
2) Карташев Володимир
3) Волос Макс
4) Середюк Олексій
5) Сидорський Сергій
6) Кіндзер Маркіян
7) Біляєв Павло

Division 5
1) Миць Андрій
2) Гера Тарас
3) Труш Тарас
4) Сухій Андрій
5) Яременко Ярослав
6) Реверчук Любомир
7) Крив’як Петро

Division 6
1) Дубченко Михайло
2) Плєсков Олександр
3) Жураківський Сергій
4) Кушнір Олег
5) Вальчук Олександр
6) Москаль Дмитро
7) Струк Тарас

Division 7
1) Піх Андрій
2) Афоніна Марія
3) Обуховский Кирил
4) Микитюк Андрій
5) Качан Дарія
6) Яворський Адріан
7) Групський Роман

Division 8
1) Пірус Олег
2) Задорожна Ольга
3) Батршина Маряна
4) Зербіно Анастасія
5) Федечко Юрій
6) Чад Каріна

KIDS
1) Комаречко Данило
2) Максименко Олександр
3) Тхір Назар
4) Куриляк Данило
5) Пірус Захар
6) Пірус Остап

Учасники  Дивізіони  
  1. Афоніна Марія
  2. Барсук Віталій
  3. Батршин Олексій
  4. Батршина Маряна
  5. Бессарабов Василь
  6. Беш Дмитро
  7. Біляєв Остап
  8. Біляєв Павло
  9. Буйміструк Артем
  10. Вальчук Олександр
  11. Великий Юрій
  12. Волос Максим
  13. Воськало Володимир
  14. Гасин Григорій
  15. Гера Тарас
  16. Дубченко Михайло
  17. Жураківський Сергій
  18. Задорожна Ольга
  19. Карпин Богдан
  20. Карташев Володимир
  21. Качан Катерина
  22. Кіндзер Маркіян
  23. Книш Іван
  24. Комаречко Данило
  25. Корнило Андрій
  26. Кравс Юрій
  27. Крехтюк Ігор
  28. Крутяков Віталій
  29. Кураш Тарас
  30. Куриляк Максим
  31. Куриляк Данило
  32. Курнат Андрій
  33. Кушнір Олег
  34. Литвин Андріан
  35. Лушпак Степан
  36. Максименко Ірина
  37. Максименко Олександр
  38. Максимець Назар
  39. Мацьків Олег
  40. Мендзебровський Валентин
  41. Микитюк Андрій
  42. Михайлишин Юра
  43. Миць Андрій
  44. Москаль Дмитро
  45. Нижник Роман
  46. Носач Інесса
  47. Обуховський Кирил
  48. Оленчук Андрій
  49. Пірус Олег
  50. Пірус Остап
  51. Піх Андрій
  52. Плєсков Олександр
  53. Погорілко Андрій
  54. Семерак Максим
  55. Сенюк Любомир
  56. Середович Юрій
  57. Середюк Олексій
  58. Сидорський Сергій
  59. Стьопкін Жека
  60. Сухій Андрій
  61. Томенчук Михайло
  62. Труш Тарас
  63. Федечко Юрій
  64. Чад Каріна
  65. Шатилович Владислав
  66. Шеремет Михайло
  67. Шнейдер Дмитро
  68. Яворський Адріан
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Книш Іван
4) Середович Юрій
5) Воськало Володимир
6) Барсук Віталій
7) Нижник РоманDivision 1
1) Біляєв Остап
2) Семерак Максим
3) Михайлишин Юра
4) Томенчук Михайло
5) Качан Катерина
6) Шеремет Михайло
7) Стьопкін ЖекаDivision 2
1) Кравс Юрій
2) Мацьків Олег
3) Гасин Григорій
4) Шнейдер Дмитро
5) Литвин Андріан
6) Максимець Назар
7) Мендзебровський ВалентинDivision 3
1) Максименко Ірина
2) Сенюк Любомир
3) Карташев Володимир
4) Кіндзер Маркіян
5) Батршин Олексій
6) Куриляк Максим
7) Волос МаксимDivision 4
1) Миць Андрій
2) Оленчук Андрій
3) Сидорський Сергій
4) Гера Тарас
5) Біляєв Павло
6) Лушпак Степан
7) Погорілко Андрій

Division 5
1) Середюк Олексій
2) Плєсков Олександр
3) Кушнір Олег
4) Москаль Дмитро
5) Вальчук Олександр
6) Курнат Андрій
7) Беш Дмитро

Division 6
1) Дубченко Михайло
2) Сухій Андрій
3) Труш Тарас
4) Яворський Адріан
5) Жураківський Сергій
6) Крутяков Віталій
7) Корнило Андрій

Division 7
1) Піх Андрій
2) Афоніна Марія
3) Пірус Олег
4) Обуховський Кирил
5) Носач Інесса
6) Чад Каріна
7) Кураш Тарас

Division 8
1) Микитюк Андрій
2) Задорожна Ольга
3) Комаречко Данило
4) Федечко Юрій
5) Батршина Маряна
6) Шатилович Владислав
7) Карпин Богдан

KIDS
1) Куриляк Данило
2) Пірус Остап
3) Великий Юрій
4) Буйміструк Артем
5) Максименко Олександр


Жирним шрифтом відмічено тих хто  бере участь в розіграші.

Учасники  Дивізіони  
  1. Батришина Мар’яна
  2. Батршин Олексій
  3. Беш Дмитро
  4. Дубченко Михайло
  5. Завінський Ростислав
  6. Задорожна Ольга
  7. Карпин Богдан
  8. Кравс Юрій
  9. Крутяков Віталій
  10. Куриляк Максим
  11. Куриляк Данило
  12. Курнат Андрій
  13. Кушнір Олег
  14. Микитюк Андрій
  15. Михайлишин Юрій
  16. Москаль Дмитро
  17. Обуховский Кирил
  18. Острижко Максим
  19. Полонніков Андрій
  20. Піх Андрій
  21. Семерак Максим
  22. Сенюк Любомир
  23. Сорокрой Роберта
  24. Табас Ігор
  25. Томенчук Михайло
  26. Федечко Юрій
  27. Шатилович Владислав
  28. Швягла Маркіян
  29. Шнейдер Дмитро
  30. Яворський Адріан
  31. Афоніна Марія
  32. Барсук Віталій
  33. Бессарабов Василь
  34. Біляєв Павло
  35. Воськало Володимир
  36. Гасин Григорій
  37. Жураківський Сергій
  38. Карташев Володимир
  39. Качан Дарія
  40. Качан Катерина
  41. Корнило Андрій
  42. Коропецький Андрій
  43. Кураш Тарас
  44. Крехтюк Ігор
  45. Литвин Андріан
  46. Лушпак Максим
  47. Максименко Ірина
  48. Мацьків Олег
  49. Миць Андрій
  50. Носач Інесса
  51. Оленчук Андрій
  52. Плєсков Олександр
  53. Середович Юрій
  54. Сидорський Сергій
  55. Сухій Андрій
  56. Шеремет Михайло
  57. Шолош Лев
  58. Шнейдер Сеня
  59. Чад Каріна
  60. Янюк Олександр
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Воськало Володимир
4) Семерак Максим
5) Шеремет Михайло
6) Завінський Ростислав

Division 1
1) Середович Юрій
2) Барсук Віталій
3) Михайлишин Юрій
4) Кравс Юрій
5) Томенчук Михайло
6) Литвин Андріан

Division 2

1) Максименко Ірина
2) Мацьків Олег
3) Качан Катерина
4) Гасин Григорій
5) Шнейдер Дмитро
6) Батршин Олексій
7) Янюк ОлександрDivision 3
1) Сенюк Любомир
2) Оленчук Андрій
3) Сидорський Сергій
4) Карташев Володимир
5) Куриляк Максим
6) Лушпак МаксимDivision 4
1) Миць Андрій
2) Біляєв Павло
3) Плєсков Олександр
4) Кушнір Олег
5) Москаль Дмитро
6) Беш Дмитро
7) Корнило АндрійDivision 5
1) Дубченко Михайло
2) Сухій Андрій
3) Яворський Адріан
4) Жураківський Сергій
5) Крутяков Віталій
6) Коропецький Андрій
7) Курнат Андрій

Division 6
1) Піх Андрій
2) Афоніна Марія
3) Обуховский Кирил
4) Носач Інесса
5) Кураш Тарас
6) Швягла Маркіян
7) Полонніков Андрій

Division 7
1) Микитюк Андрій
2) Задорожна Ольга
3) Качан Дарія
4) Острижко Максим
5) Чад Каріна
6) Шатилович Владислав
7) Шолош Лев

Division 8
1) Федечко Юрій
2) Куриляк Данило
3) Батришина Мар’яна
4) Карпин Богдан
5) Сорокрой Роберта
6) Шнейдер Сеня
7) Табас Ігор


Жирним шрифтом відмічено тих хто  бере участь в розіграші.

Учасники  Дивізіони  
  1. Афоніна Марія
  2. Батршин Олексій
  3. Батршина Мар‘яна
  4. Бєлявський Євгеній
  5. Бойко Андрій
  6. Волос Максим
  7. Давидюк Віктор
  8. Завінський Ростислав
  9. Задорожна Ольга
  10. Зварнюк Дмитро
  11. Карпин Богдан
  12. Качан Катерина
  13. Кравс Юрій
  14. Крутяков Віталій
  15. Кушнір Олег
  16. Лушпак Степан
  17. Масюк Андрій
  18. Мендзебровський Валентин
  19. Москаль Дмитро
  20. Нижник Роман
  21. Носач Інесса
  22. Обуховский Кирилл
  23. Піх Андрій
  24. Семерак Максим
  25. Середович Юрій
  26. Сорокрой Роберта
  27. Томенчук Михайло
  28. Томенчук Олександра
  29. Федечко Юрій
  30. Федореєв Олексій
  31. Шнейдер Дмитро
  32. Барсук Віталій
  33. Бессарабов Василь
  34. Бісярін Олег
  35. Воськало Володимир
  36. Гера Тарас
  37. Дубченко Михайло
  38. Конашук Соня
  39. Комаречко Данило
  40. Коропецький Андрій
  41. Крехтюк Ігор
  42. Куриляк Максим
  43. Куриляк Данило
  44. Лушпак Максим
  45. Максименко Ірина
  46. Максимець Назар
  47. Максимук Олег
  48. Мацьків Олег
  49. Михайлишин Юра
  50. Оленчук Андрій
  51. Пірус Олег
  52. Плєсков Олександр
  53. Сенюк Любомир
  54. Середюк Олексій
  55. Сидорський Сергій
  56. Стьопкін Сергій
  57. Сухій Андрій
  58. Табас Ігор
  59. Туранський Станіслав
  60. Чад Каріна
  61. Шатилович Владислав
  62. Шеремет Михайло
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Воськало Володимир
4) Середович Юрій
5) Шеремет Михайло
6) Нижник Роман
7) Завінський Ростислав

Division 1
1) Семерак Максим
2) Барсук Віталій
3) Томенчук Михайло
4) Кравс Юрій
5) Качан Катерина
6) Шнейдер Дмитро
7) Мендзебровський Валентин

Division 2
1) Михайлишин Юра
2) Максименко Ірина
3) Мацьків Олег
4) Батршин Олексій
5) Оленчук Андрій
6) Лушпак Максим
7) Зварнюк Дмитро

Division 3
1) Сенюк Любомир
2) Куриляк Максим
3) Плєсков Олександр
4) Волос Максим
5) Максимець Назар
6) Стьопкін Сергій
7) Сидорський Сергій

Division 4
1) Кушнір Олег
2) Дубченко Михайло
3) Москаль Дмитро
4) Гера Тарас
5) Сухій Андрій
6) Середюк Олексій
7) Лушпак Степан

Division 5
1) Афоніна Марія
2) Піх Андрій
3) Обуховский Кирилл
4) Крутяков Віталій
5) Коропецький Андрій
6) Масюк Андрій

Division 6
1) Задорожна Ольга
2) Чад Каріна
3) Носач Інесса
4) Федечко Юрій
5) Шатилович Владислав
6) Карпин Богдан
7) Туранський Станіслав

Division 7
1) Пірус Олег
2) Батршина Мар‘яна
3) Комаречко Данило
4) Максимук Олег
5) Давидюк Віктор
6) Федореєв Олексій
7) Бєлявський Євгеній

Division 8
1) Куриляк Данило
2) Табас Ігор
3) Сорокрой Роберта
4) Бойко Андрій
5) Бісярін Олег
6) Томенчук Олександра
7) Конашук Соня


Жирним шрифтом відмічено тих хто  бере участь в розіграші.

Учасники  Дивізіони  
  1. Батришина Мар’яна
  2. Беш Дмитро
  3. Бєлявський Євгеній
  4. Бойко Андрій
  5. Волос Максим
  6. Давидюк Віктор
  7. Дубченко Михайло
  8. Задорожна Ольга
  9. Карпин Богдан
  10. Кіндзер Маркіян
  11. Коропецький Андрій
  12. Кравс Юрій
  13. Куриляк Максим
  14. Куриляк Данило
  15. Мацьків Олег
  16. Мендзебровський Валентин
  17. Нижник Роман
  18. Обуховский Кирилл
  19. Піх Андрій
  20. Семерак Максим
  21. Сенюк Любомир
  22. Сорокрой Роберта
  23. Стьопкін Сергій
  24. Сухій Андрій
  25. Табас Ігор
  26. Федечко Юрій
  27. Шатилович Катерина
  28. Шеремет Михайло
  29. Шнейдер Дмитро
  30. Шнейдер Семен
  31. Афоніна Марія
  32. Барсук Віталій
  33. Бессарабов Василь
  34. Воськало Володимир
  35. Зварнюк Дмитро
  36. Качан Катерина
  37. Качмар Зоряна
  38. Крехтюк Ігор
  39. Кушнір Олег
  40. Максименко Ірина
  41. Максимець Назар
  42. Масюк Андрій
  43. Миць Андрій
  44. Оленчук Андрій
  45. Плєсков Олександр
  46. Середюк Олексій
  47. Сидорський Сергій
  48. Стьопкін Жека
  49. Тимчук Іван
  50. Томенчук Михайло
  51. Томенчук Олександра
  52. Туранський Станіслав
  53. Федореєв Олексій
  54. Шатилович Владислав
  55. Швягла Маркіян
  56. Шумельда Максим
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Нижник Роман
4) Барсук Віталій
5) Кравс Юрій
6) Воськало Володимир
7) Шеремет Михайло

Division 1
1) Мацьків Олег
2) Шнейдер Дмитро
3) Мендзебровський Валентин
4) Семерак Максим
5) Томенчук Михайло
6) Качан Катерина
7) Стьопкін Євген

Division 2
1) Стьопкін Сергій
2) Максимець Назар
3) Зварнюк Дмитро
4) Максименко Ірина
5) Оленчук Андрій
6) Куриляк Максим
7) Сидорський Сергій

Division 3
1) Кушнір Олег
2) Тимчук Іван
3) Плєсков Олександр
4) Сенюк Любомир
5) Волос Максим
6) Середюк Олексій
7) Кіндзер Маркіян

Division 4
1) Афоніна Марія
2) Масюк Андрій
3) Дубченко Михайло
4) Сухій Андрій
5) Обуховський Кирило
6) Туранський Станіслав
7) Бєлявський Євген

Division 5
1) Задорожна Ольга
2) Карпин Богдан
3) Шатилович Владислав
4) Батршина Мар’яна
5) Беш Дмитро
6) Коропецький Андрій
7) Піх Андрій

Division 6
1) Давидюк Віктор
2) Бойко Андрій
3) Шумельда Максим
4) Федечко Юрій
5) Швягла Маркіян
6) Табас Ігор
7) Миць Андрій

Division 7
1) Сорокрой Роберта
2) Куриляк Данило
3) Томенчук Олександра
4) Шнейдер Семен
5) Федореєв Олексій
6) Качмар Зоряна
7) Шатилович Катерина


Жирним шрифтом відмічено тих хто  бере участь в розіграші.

Учасники Дивізіони  
  1. Беш Дмитро
  2. Бєлявський Євгеній
  3. Бойко Андрій
  4. Ворожбит Леся
  5. Давидюк Віктор
  6. Дубченко Михайло
  7. Завінський Ростислав
  8. Задорожна Ольга
  9. Карпин Богдан
  10. Качан Катерина
  11. Качмар Зоряна
  12. Кіндзер Маркіян
  13. Кравс Юрій
  14. Куриляк Максим
  15. Куриляк Данило
  16. Кушнір Олег
  17. Мацьків Олег
  18. Мендзебровський Валентин
  19. Михайлишин Юрій
  20. Обуховський Кирило
  21. Плебанський Юрій
  22. Семерак Максим
  23. Сенюк Любомир
  24. Сидорський Сергій
  25. Сорокрой Роберта
  26. Стьопкін Євген
  27. Сухій Андрій
  28. Томенчук Михайло
  29. Томенчук Саша
  30. Яворський Адріан
  31. Афоніна Марія
  32. Барсук Віталій
  33. Бессарабов Василь
  34. Волос Максим
  35. Воськало Володимир
  36. Грігорьєв Михайло
  37. Жураківський Сергій
  38. Заверач Олександр
  39. Коропецький Андрій
  40. Кошанук Соня
  41. Крехтюк Ігор
  42. Литвин Андріан
  43. Лушпак Максим
  44. Максименко Ірина
  45. Максимець Назар
  46. Москаль Дмитро
  47. Піх Андрій
  48. Плєсков Олександр
  49. Середович Юрій
  50. Середюк Олексій
  51. Стельмах Ігор
  52. Стьопкін Сергій
  53. Туранський Станіслав
  54. Федечко Юрій
  55. Шеремет Михайло
  56. Шумельда Максим
  57. Щербатій Олександр
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Мендзебровський Валентин
4) Кравс Юрій
5) Барсук Віталій
6) Завінський Ростислав
7) Середович Юрій

Division 1
1) Семерак Максим
2) Мацьків Олег
3) Стьопкін Євген
4) Воськало Володимир
5) Шеремет Михайло
6) Максимець Назар
7) Литвин Андріан

Division 2
1) Кіндзер Маркіян
2) Максименко Ірина
3) Куриляк Максим
4) Михайлишин Юрій
5) Томенчук Михайло
6) Качан Катерина
7) Сенюк Любомир

Division 3
1) Афоніна Марія
2) Сидорський Сергій
3) Стьопкін Сергій
4) Лушпак Максим
5) Кушнір Олег
6) Плєсков Олександр

Division 4
1) Беш Дмитро
2) Москаль Дмитро
3) Бєлявський Євген
4) Середюк Олексій
5) Волос Максим
6) Туранський Станіслав

Division 5
1) Шумельда Максим
2) Федечко Юрій
3) Задорожна Ольга
4) Дубченко Михайло
5) Обуховський Кирило
6) Сухій Андрій

Division 6
1) Піх Андрій
2) Жураківський Сергій
3) Коропецький Андрій
4) Плебанський Юрій
5) Заверач Олександр
6) Григорьєв Михайло

Division 7
1) Карпин Богдан
2) Стельмах Ігор
3) Бойко Андрій
4) Куриляк Данило
5) Давидюк Віктор
6) Яворський Адріан

Division 8
1) Томенчук Олександра
2) Качмар Зоряна
3) Конашук Соня
4) Сорокрой Роберта
5) Щербатій Олександр
6) Ворожбит Леся


Жирним шрифтом відмічено тих хто  бере участь в розіграші.

Учасники Дивізіони  
  1. Беш Дмитро
  2. Бєлявський Євген
  3. Бойко Андрій
  4. Вознюк Олексій
  5. Волос Максим
  6. Гіщак Назар
  7. Грищенко Єгор
  8. Гук Святослав
  9. Давидюк Віктор
  10. Заверач Олександр
  11. Завінський Ростислав
  12. Карпин Богдан
  13. Качмар Зоряна
  14. Кіндзер Маркіян
  15. Куриляк Максим
  16. Куриляк Данило
  17. Мендзебровський Валентин
  18. Михайлишин Юрій
  19. Обуховский Кирило
  20. Породко Роман
  21. Семерак Максим
  22. Сенюк Любомир
  23. Сорокрой Роберта
  24. Степанов Олександр
  25. Томенчук Михайло
  26. Томенчук Олександра
  27. Шнейдер Дмитро
  28. Шнейдер Семен
  29. Летнянчин Василь
  30. Афоніна Марія
  31. Барсук Віталій
  32. Батршина Мар‘яна
  33. Бессарабов Василь
  34. Біляєв Остап
  35. Ворожбит Леся
  36. Габуза Олександр
  37. Гера Тарас
  38. Дубченко Михайло
  39. Задорожна Ольга
  40. Качан Катерина
  41. Конашук Соня
  42. Коропецький Андрій
  43. Кравс Юрій
  44. Крехтюк Ігор
  45. Кушнір Олег
  46. Литвин Андріан
  47. Лушпак Максим
  48. Лушпак Степан
  49. Максименко Ірина
  50. Максимук Олег
  51. Москаль Дмитро
  52. Нижник Роман
  53. Острижко Максим
  54. Піх Андрій
  55. Плєсков Олександр
  56. Северська Ольга
  57. Середович Юрій
  58. Сидорський Сергій
  59. Стельмах Ігор
  60. Стьопкін Євген
  61. Стьопкін Сергій
  62. Сухій Андрій
  63. Шатилович Владислав
  64. Шеремет Михайло
  65. Шумельда Максим
  66. Щербатій Олександр
  67. Щіпський Микола
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Литвин Адріан
4) Стьопкін Євген
5) Завінський Ростислав
6) Шнейдер Дмитро
7) Нижник Роман

Division 1
1) Кравс Юрій
2) Барсук Віталій
3) Середович Юрій
4) Мендзебровський Валентин
5) Томенчук Михайло
6) Качан Катерина
7) Шеремет Михайло

Division 2
1) Семерак Максим
2)  Лушпак Максим
3) Стьопкін Сергій
4) Михайлишин Юрій
5) Біляєв Остап
6) Вознюк Олексій

Division 3
1) Максименко Ірина
2) Куриляк Максим
3) Сенюк Любомир
4) Москаль Дмитро
5) Волос Максим
6) Кушнір Олег
7) Кіндзер Маркіян

Division 4
1) Сидорський Сергій
2) Плєсков Олександр
3) Шумельда Максим
4) Дубченко Михайло
5) Лушпак Степан
6) Афоніна Марія
7) Беш Дмитро

Division 5
1) Бєлявський Євгеній
2) Задорожна Ольга
3) Заверач Олександр
4) Обуховський Кирило
5) Гера Тарас
6) Батршина Мар’яна
7) Сухій Андрій

Division 6
1) Стельмах Ігор
2) Давидюк Віктор
3) Куриляк Данило
4) Карпин Богдан
5) Коропецький Андрій
6) Піх Андрій

Division 7
1) Бойко Андрій
2) Томенчук Олександра
3) Сорокрой Роберта
4) Шатилович Владислав
5) Острижко Максим
6) Максимук Олег
7) Габуза Олександр

Division 8
1) Грищенко Єгор
2) Щіпський Микола
3) Шнейдер Сєня
4) Гіщак Назар
5) Породко Роман
6) Щербатій Олександр

Division 9
1) Ворожбит Леся
2) Конашук Соня
3) Степанов Олександр
4) Гук Святослав
5) Летнянчин Василь
6) Качмар Зоряна
7) Северська Ольга


Жирним шрифтом відмічено тих хто  бере участь в розіграші.

Учасники Дивізіони  
  1. Беш Дмитро
  2. Бєлявський Євгеній
  3. Бойко Андрій
  4. Вознюк Олексій
  5. Гіщак Назар
  6. Гук Святослав
  7. Давидюк Віктор
  8. Завінський Ростислав
  9. Задорожна Ольга
  10. Качмар Зоряна
  11. Коропецький Андрій
  12. Кравс Юрій
  13. Куриляк Максим
  14. Куриляк Данило
  15. Москаль Дмитро
  16. Семерак Максим
  17. Сень Володимир
  18. Середович Юрій
  19. Стельмах Ігор
  20. Степанов Олександр
  21. Шнейдер Дмитро
  22. Шнейдер Семен
  23. Шнейдер Євген
  24. Дубченко Михайло
  25. Нижник Роман
  26. Сенюк Любомир
  27. Сидорський Сергій
  28. Сорокрой Роберта
  29. Томенчук Михайло
  30. Томенчук Саша
  31. Федечко Юрій
  32. Афоніна Марія
  33. Барсук Віталій
  34. Батршина Мар‘яна
  35. Батршин Олексій
  36. Бессарабов Василь
  37. Ворожбит Леся
  38. Воськало Володимир
  39. Габуза Олександр
  40. Гах Максим
  41. Годісь Андрій
  42.  Гусар Данило
  43. Грищенко Єгор
  44. Заверач Олександр
  45. Іванюра Тетяна
  46. Качан Катерина
  47. Крехтюк Ігор
  48. Кузьмін Володимир
  49. Кушнір Олег
  50. Летнянчин Василь
  51. Литвин Андріан
  52. Литвиненко Ігор
  53. Лушпак Максим
  54. Лушпак Степан
  55. Мендзебровський Валентин
  56. Михайлишин Юрій
  57. Ньонько Ірина
  58. Обуховский Кирило
  59. Піх Андрій
  60. Породко Роман
  61. Плєсков Олександр
  62. Пристай Григорій
  63. Салюк Артур
  64. Середюк Олесій
  65. Сухій Андрій
  66. Столярчук Артем
  67. Стьопкін Євген
  68. Стьопкін Сергій
  69. Туранський Станіслав
  70. Чорненький Віталій
  71. Шеремет Михайло
  72. Шумельда Максим
  73. Щербатій Олександр
  74. Щіпський Микола
  75. Янко Олексій
Premier
1) Крехтюк Ігор
2) Бессарабов Василь
3) Кравс Юрій
4) Нижник Роман
5) Завінський Ростислав
6) Середович Юрій
7) Литвин Андріан

Division 1
1) Барсук Віталій
2) Мендзебровський Валентин
3) Шеремет Михайло
4) Семерак Максим
5) Шнейдер Дмитро
6) Стьопкін Євген
7) Михайлишин Юрій

Division 2
1) Томенчук Михайло
2) Куриляк Максим
3) Кушнір Олег
4) Воськало Володимир
5) Качан Катерина
6) Батршин Олексій
7) Вознюк Олексій

Division 3
1) Сенюк Любомир
2) Сидорський Сергій
3) Афоніна Марія
4) Лушпак Максим
5) Стьопкін Сергій
6) Шумельда Максим

Division 4
1) Плєсков Олександр
2) Бєлявський Євгеній
3) Москаль Дмитро
4) Беш Дмитро
5) Туранський Станіслав
6) Заверач Олександр
7) Годісь Андрій

Division 5
1) Дубченко Михайло
2) Обуховский Кирило
3) Задорожна Ольга
4) Коропецький Андрій
5) Батршина Мар‘яна
6) Лушпак Степан
7) Стельмах Ігор

Division 6
1) Піх Андрій
2) Середюк Олесій
3) Сухій Андрій
4) Куриляк Данило
5) Бойко Андрій
6) Федечко Юрій
7) Столярчук Артем

Division 7
1) Давидюк Віктор
2) Гах Максим
3) Габуза Олександр
4) Гіщак Назар
5) Щіпський Микола
6) Пристай Григорій
7) Чорненький Віталій

Division 8
1) Томенчук Саша
2) Сорокрой Роберта
3) Грищенко Єгор
4) Степанов Олександр
5) Сень Володимир
6) Щербатій Олександр

Division 9
1) Качмар Зоряна
2) Ворожбит Леся
3) Салюк Артур
4) Литвиненко Ігор
5) Породко Роман
6) Шнейдер Семен
7) Шнейдер Євген

Division 10
1) Гусар Данило
2) Іванюра Тетяна
3) Гук Святослав
4) Летнянчин Василь
5) Янко Олексій
6) Кузьмін Володимир
7) Ньонько Ірина

Список учасників станом на 19.02.20 (13:20)
Жирним шрифтом відмічено тих, хто  бере участь в розіграші.

Учасники Дивізіони
  1. Беш Дмитро
  2. Куриляк Максим
  3. Москаль Дмитро
  4. Сенюк Любомир
  5. Вознюк Олексій
  6. Задорожна Ольга
  7. Куриляк Данило
  8. Паканич Юрій
  9. Семерак Максим
  10. Сень Володимир
  11. Середюк Олексій
  12. Степанов Олександр
  13. Томенчук Михайло
  14. Шатилович Владислав
  15. Шнейдер Дмитро
  16. Шнейдер Семен
  17. Афоніна Марія
  18. Барсук Віталій
  19. Бессарабов Василь
  20. Бойко Андрій
  21. Вікторія Луцко
  22. Ворожбит Леся
  23. Воськало Володимир
  24. Дац Андрій
  25. Заверач Олександр
  26. Завінський Ростислав
  27. Карпин Богдан
  28. Качан Катерина
  29. Коропецький Андрій
  30. Кравс Юрій
  31. Кушнір Олег
  32. Литвин Андрiaн
  33. Лушпак Степан
  34. Лушпак Максим
  35. Масюк Андрій
  36. Мацьків Олег
  37. Мендзебровський Валентин
  38. Михайлишин Юрій
  39. Обуховский Кирилл
  40. Піх Андрій
  41. Сорокрой Роберта
  42. Столярчук Артем
  43. Томенчук Олександра
  44. Шеремет Михайло