Результати 5-го етапу 2019

Очки нараховуються згідно таблиці “НАРАХУВАННЯ ОЧОК”  розділу 10 чинних правил ліги.

Premier 1234567ОчкиМісце
Крехтюк Ігор1333333351
Бессарабов Василь2031333233
Кравс Юрій3010333174
Нижник Роман4033333302
Завінський Ростислав5122003166
Середович Юрій6002033175
Литвин Андріан701100197

Division 1 1234567ОчкиМісце
Барсук Віталій1313333301
Мендзебровський Валентин2023032174
Шеремет Михайло3333333272
Семерак Максим4012233175
Шнейдер Дмитро51323W33263
Стьопкін Євген60222-3156
Михайлишин Юрій7130211147

Division 2 1234567ОчкиМісце
Томенчук Михайло1333121224
Куриляк Максим2032011146
Кушнір Олег3112000107
Воськало Володимир4233210175
Качан Катерина5333332292
Батршин Олексій6333311243
Вознюк Олексій7333333311

Division 3 1234567ОчкиМісце
Сенюк Любомир133000144
Сидорський Сергій20300095
Афоніна Марія31100186
Лушпак Максим433331262
Стьопкін Сергій533301213
Шумельда Максим633333271
Bye7

Division 4 1234567ОчкиМісце
Лушпак Степан1230203175
Бєлявський Євгеній2323223223
Москаль Дмитро3230203184
Беш Дмитро4323303272
Туранський Станіслав5333001166
Заверач Олександр6333333341
Годісь Андрій7110130137

Division 5 1234567ОчкиМісце
Дубченко Михайло1332333273
Обуховский Кирило2030002126
Задорожна Ольга3110300127
Коропецький Андрій4333313282
Батршина Мар‘яна5131233214
Плєсков Олександр6233323291
Стельмах Ігор7233020185

Division 6 1234567ОчкиМісце
Піх Андрій1202103166
Середюк Олесій2323333301
Сухій Андрій3333333272
Куриляк Данило4312333263
Бойко Андрій5302030165
Федечко Юрій6302110157
Столярчук Артем7001033174

Division 7 1234567ОчкиМісце
Давидюк Віктор1031W333273
Гах Максим23W33333361
Габуза Олександр30-03--06
Гіщак Назар4303333302
Щіпський Микола5-020--07
Пристай Григорій600W30W3-155
Чорненький Віталій700W30W3-154

Division 8 1234567ОчкиМісце
Томенчук Саша130033164
Сорокрой Роберта222031155
Грищенко Єгор3330W33212
Степанов Олександр433333301
Сень Володимир500-0046
Щербатій Олександр623203183
Bye7

Division 9 1234567ОчкиМісце
Качмар Зоряна112130-146
Ворожбит Леся2310102145
Салюк Артур3333013204
Литвиненко Ігор4332303252
Породко Роман5033223233
Шнейдер Семен6333333331
Шнейдер Євген7-32010117

Division 10 1234567ОчкиМісце
Гусар Данило1--0-1W306
Іванюра Тетяна2W30030W3214
Гук Святослав3W33230W3283
Летнянчин Василь433333W3321
Янко Олексій5W300013175
Кузьмін Володимир633323W3322
Ньонько Ірина7----1-07